jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۸۲۸۰ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۸

سازمان هواشناسی با بیان اخطاریه‌ای نسبت به وقوع سیلاب و وزش باد شدید در برخی نقاط ایران و جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی اخطار داد امروز سرعت وزش باد در تهران به ۵۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

وزش باد با سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت در تهران

کبری رفیعی درخصوص هشدار سازمان هواشناسی برای وزش باد شدید در استان تهران گفت: در برخی از شهرهای استان تهران امروز بعد از ظهر و در اوایل شب وزش باد شدید به صورت لحظه‌ای رخ می‌دهد که سرعت آن به حدود 50 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. همچنین در ارتفاعات تهران هم باران می‌بارد.

وی افزود: عصر امروز انتظار رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و موقتی که به دلیل رشد ابرهای جوششی است در استان‌های قزوین، قم، مرکزی و البرز نیز وجود دارد.

رفیعی گفت: امروز برای جنوب و غرب اصفهان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب لرستان، سیلاب، آب گرفتگی معابر، رگبار و رعد و برق شدید پیش بینی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی افزود: همچنین در فارس و کرمان نیز رگبار و رعد و برق شدید انتظار می رود.

امروز سازمان هواشناسی برای جلوگیری از خسارات احتمالی بر اثر تغییرات آب و هوایی سرانجام اخطاریه‌ای را صادر کرد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر