jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۲۷۶   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۸

جام جم ورزشی: پس از پایان رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۵ تیم ملی کشورمان با به ثمر رساندن ۱۷ گل، در جایگاه پنجم جدول گلزنی این مسابقات قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مکان پنجم جدول گلزنی جام جهانی ۲۰۱۵

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در مسابقات جام جهانی 2015 تیم های پرتغال، تاهیتی، روسیه، ایتالیا با 6 دیدار به رتبه اول تا چهارم گلزنی دست یافتند. این در حالی است که تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با 4 دیدار توانست رتبه پنجم جدول گلزنی تیم های حاضر در جام جهانی را بدست آورد و بقیه تیم ها که در مرحله یک چهارم قرار داشتند پایین تر از تیم ایران قرار گرفتند.

آمار گل های به ثمر رسیده این مسابقات نیز در نمودار زیر درج شده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر