jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۱۲۰ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

وزیر بهداشت در جلسه جمع‌بندی بازدیدهای شبانه و سرزده خود از اورژانس بیمارستان‌های بزرگ و شلوغ تهران به مسئولان این بخش دو هفته فرصت داد با رفع کمبودها و ارتقای کیفیت خدمات، وضعیت اورژانس این بیمارستان‌ها را بهبود بخشند و در این فرصت گزارشی از بهبود وضعیت را به وی ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، حسن هاشمی تاکید کرد: تامین نیروی پرستاری اورژانس باید با بهره‌گیری از کارکنان متخصص با تجربه حداقل ده سال و با پرداخت مناسب و ایجاد انگیزه برای فعالیت در اورژانس بوده و نیروهای طرحی و دانشجو در بخش‌های غیراورژانس به‌کار گرفته شوند.

هاشمی افزود: باید پرستاران با تجربه در تریاژ مستقر شده و دو نفر متخصص اورژانس در اورژانس‌های شلوغ بیمارستان‌های بزرگ به کار گرفته شوند و از سوی دیگر کمبود نیروی خدماتی در بخش اورژانس بیمارستان‌ها نیز برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش آزمایشگاه و پاراکلینیک نیز ضمن تجهیز، نیروی انسانی کافی تامین و در بخش‌های اورژانس بیمارستانی از دستیاران تخصصی سال‌های بالاتر استفاده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر