jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۶۹ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

برنامه‌ خندوانه اکنون دیگر به یکی از برنامه‌های موفق و دیدنی تلویزیون تبدیل شده و مردم زیادی از فرهیخته، دانشگاهی، جوان، سالمند، زن، مرد و ... این برنامه را تماشا می‌کنند و به سازندگان آن دست‌مریزاد می‌گویند. رامبد جوان و همراهانش با خندوانه باب جدیدی در برنامه‌سازی تلویزیون ایران باز کردند.مهمانانی که به برنامه دعوت می‌شوند و بازیگران و مجری ثابت خندوانه، پازل دیدنی را شکل می‌دهند که کامل است و راضی کننده.

اگر در سری اول این برنامه رامبد جوان به‌عنوان مجری حرف اول را در خندوانه می‌زد حالا خودش برای خودش رقیب سرسختی طراحی کرده است؛ جناب خان.

جناب خان، اهل آبادان است؛ از این‌که رامبد را دست بیندازد و با او شوخی کند واهمه‌ای ندارد. می‌داند مردم لهجه جنوبی را دوست دارند و می‌دانند مردم این خطه خون گرم و شاد هستند برای همین هر زمان لازم باشد، می‌زند زیر آواز و ترانه‌های قدیمی جنوبی را چنان اجرا می‌کند که بیننده زمان و مکان را فراموش می‌کند و درست پرتاب می‌شود به آبادان و جنوب دوست‌داشتنی.

روز جمعه برنامه خنداونه یک مهمان جنوبی دیگر هم داشت که با جناب خان، کامل‌‌کننده یکدیگر شدند و یکی از بهترین و به یادماندنی‌ترین برنامه‌های خندوانه را شکل دادند؛ حمید فرخ‌نژاد بازیگر ممتاز و ستاره سینما و تلویزیون مهمان خندوانه شد و در گفت‌وگو با جوان و جناب خان، چهره‌ای متفاوت و دوست‌داشتنی از خود در ذهن مخاطبان جاودانه کرد.او از کودکی و پدر ناخدایش گفت.از آرزوهایش، از کمبود‌های دوران کودکی، از دغدغه‌‌های زندگی، خندید، غمگین شد، آواز خواند و ...

پاس‌کاری‌ها و دیالوگ‌هایی که بین فرخ‌نژاد و جناب خان رد و بدل شد، نشان داد که یک پارتنر (بازیگر نقش مقابل) چقدر می‌تواند در موفقیت یک ستاره دخیل باشد. حال می‌خواهد این ستاره یک عروسک باشد یا بازیگر قَدری مثل فرخ‌نژاد.

مثلث جوان، جناب خان و فرخ‌نژاد این نکته را ثابت کرد که همخوانی مهمان با مجریان یک برنامه یکی از راه‌‌های موفقیت است و خندوانه معمولا در این راه موفق عمل کرده است.

طاهره آشیانی

دبیر گروه رادیو و تلویزیون

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر