jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۱۲ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۴

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) خبر داد:

راه‌اندازی سامانه موشکی جدید ایران با هدف جنگ الکترونیک

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت: سامانه‌های موشکی با فناوری رویارویی با جنگ الکترونیک و رادارهای جدید میانبرد و دوربرد در دهم شهریور امسال به شبکه یکپارچه پدافند هوایی اضافه می‌شود.

راه‌اندازی سامانه موشکی جدید ایران با هدف جنگ الکترونیک

امیر فرزاد اسماعیلی در حاشیه محفل انس با قرآن این قرارگاه در سمنان افزود: سامانه‌های راداری و موشکی پدافند بخش مهمی از مناطق جنوب و جنوب شرق کشور را پوشش خواهند داد و آنچه در این سامانه‌ها به خصوص در سامانه‌های راداری دوربرد دیده شده است عمق پدافندی است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: طرح بومی سازی و بهینه سازی، هر دو در پدافند وجود دارد، بهینه سازی شامل سامانه‌هایی است که از قبل در پدافند موجود بوده است و طبیعتا برای این که دیگران از فناوری آن اگاهی نداشته باشد ما آن را بهینه سازی کردیم و در بخش بومی سازی از سامانه‌ها و تجهیزاتی استفاده شده است که از صفر تا صد در بخش‌های طراحی، ساخت، آموزش و استقرار آن بومی و ایرانی است و تاکتیک و تکنیک آن توسط هیچ کشوری قابل رو برداری و کشف نیست و در سامانه‌های راداری از تمام طیف‌های راداری استفاده می‌کنیم.

اسماعیلی با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن در قرارگاه پدافند هوایی و تاثیر مثبت آن در حفظ و ارتقای روحیه معنوی کارکنان تاکید کرد: قرارگاه پدافند هوایی در کنار مباحث علمی و فناوری به بحث مسایل معنوی کارکنان هم پرداخته است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر