jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۰۸ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۹

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با در خواست از شهروندان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: برای مسافرت های پایان هفته در آماده باش ۱۰۰ درصدی هستیم.

سردار مهری: ترافیک چند ساعته پارسال تکرار نمی‌شود

سردار تقی مهری گفت: همه همکاران ما در پلیس راهور در راستای انجام مأموریت خود برای ایام تعطیلات عید سعید فطر از چهارشنبه این هفته با آمادگی کامل در استان‌های شمالی و استان‌های همجوار حضور فعال دارند تا با اجرای خدمات بیشتر و مضاعف و به کارگیری تجهیزات انسانی بتوانند سفر خوبی را برای هموطنان رقم بزنند.

وی در مورد ترافیک چندین ساعته مسافران در عید سعید فطر سال گذشته گفت:‌ در طرح ویژه عید فطر امسال که با تمرکز خودرو، امکانات و آماده‌باش کامل پلیس راهور در مسیرهای پرتردد اجرا می‌شود، پلیس با استفاده از تمام نیروهای خود در صدد است که ترافیک روان‌تری را رقم زند البته هموطنان باید این آمادگی را داشته باشند که با توجه به ظرفیت جاده‌ها که به یکباره آمادگی حجم بالای خودروها را ندارند، زمان مسافرت طولانی‌تری را سپری خواهند کرد و ترافیک بیشتری را شاهد خواهند بود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در راستای جلوگیری از تصادفات ناگوار افزود: قبل از سفر از ایمنی وسیله نقلیه خود آگاهی پیدا کرده و مدارک مورد نیاز اعم از اسناد و مدارک هویتی خودرو و راننده، بیمه نامه و کارت سوخت را به همره داشته باشید.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر