jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۵۷۱ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

با ابراز تمایل یکی از بانک‌ها برای تیمداری در عرصه لیگ برتر والیبال، گوشه دیگری از محاسن درخشش جهانی دو، سه سال اخیر ستارگان والیبال ایران و حمایت پرشور مردم از آنها نمایان شد.

به گزارش ورزش سه، با درخشش والیبال ایران در لیگ جهانی و رضایت علاقه‌مندان از نتایج آن، چند حامی مالی برای تیمداری در لیگ والیبال اقدام کرده‌اند.

یکی از این حامیان در عرصه بانکداری فعالیت می‌کند و چند سالی است که قصد ورود به لیگ والیبال را دارد، اما امسال دیگر تصمیم خود را قطعی کرده و به نظر می‌رسد قصد حضوری قدرتمند را دارد. گفته می‌شود نماینده این تیم با بازیکنانی مثل شهرام محمودی، محمد موسوی و عادل غلامی مذاکره کرده و قصد دارد سوپراستار‌ها را دور هم جمع کند. گویا مصطفی کارخانه هم گزینه اصلی سرمربیگری این تیم خواهد بود. قرار است هفته آینده حضور این تیم با جزئیاتش اعلام رسمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر