jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۷۴۸۶ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۲۲

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران سیاسی متعقدند که یکی از مهمترین اهداف نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتقاد و بهانه جویی از توافق هسته ای ایران و غرب، امتیازگیری بیشتر از کاخ سفید است.

هدف نتانیاهو از مخالفت با توافق هسته ای ،امتیازگیری از آمریکا

«ژان لوک رنودی» خبرنگار خبرگزاری فرانسه در بیت المقدس اشغالی روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: «همزمان با اعلام توافق هسته ای میان ایران و غرب، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در کنست سخنرانی کرد. نتانیاهو با بیان این مطلب که توافق حاصل شده در وین پایان تاریخ نیست، خشم خود را از آن به خوبی ابراز کرد.»

نتانیاهو سالهاست که تلاش می کند مانع توافقی میان ایران و غرب شود. برای رسیدن به این هدف نیز، وی از همه تریبون ها استفاده می کرد تا درباره موضوع هسته ای ایران سخن بگوید. نخست وزیر رژیم اسراییل که تلاش می کند کنگره را علیه این توافق بسیج کند، روز گذشته آن را «اشتباهی تاریخی» توصیف کرد.

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران عقیده دارند که نتانیاهو با این مخالفت ها و بهانه جویی ها، تلاش می کند امتیازهای نظامی و مالی بیشتری از کاخ سفید بگیرد. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر