jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۸۰ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۵

جام جم ورزشی: انتقال سنگربان اسپانیایی رئال مادرید منتفی شد.

انتقال دخیا به رئال مادرید منتفی شد

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه منچستریونایتد آخرین مخالفت خود را با پیوستن دیوید دخیا سنگربان اسپانیایی خود به رئال مادرید اعلام کرد تا پس از اخبار فراوان پیرامون انتقال دخیا به این باشگاه سلطنتی پرونده این اتفاق فعلا بسته شود. این در حالی است که دخیا بسیار مایل بود تا راهی رئال مادرید شود. او به هیچ عنوان از زندگی در شهر منچستر راضی نیست و می خواهد به هر شکل ممکن به کشور خودش برگردد. این بازیکن در روزهای اخیر بارها با فن خال سرمربی هلندی تیم درباره جدایی اش حرف زد. در حالی خبر منتفی شدن انتقال دخیا به رئال مادرید به گوش می رسد که برخی از سایت ها از پرداخت بخشی از قرارداد دخیا از سوی باشگاه رئال مادرید خبر داده اند.

به گزارش سایت گل ، وی بر خلاف میل خود راهی تور آمریکایی منچستریونایتد شده است.

اکنون رئال مادرید با منتفی شدن حضور دخیا با یک بحران جدی مواجه شده است. آنها به تازگی ایکر کاسیاس سنگربان افسانه ای خود را به پورتو فرستاده اند و اکنون دروازه بان آماده ای در اختیار ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر