jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۳۵۰ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۷

جانشین پلیس راه راهور ناجا با اعلام خبر ممنوعیت تردد کامیون در محور کرج ـ چالوس گفت: از ساعت ۱۵ امروز محور چالوس از کرج به سمت چالوس یک طرفه خواهد شد.

جاده چالوس از ساعت ۱۵ امروز یک طرفه می شود

سرهنگ صمد اسفندیاری در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور گفت: هم اکنون تمام محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

وی با بیان این پیش‌بینی که از ظهر امروز به بعد بار ترافیک در خروجی‌های تهران به خصوص به سمت محورهای شمالی سنگین خواهد شد، افزود: تمهیدات لازم در این زمینه پیش‌بینی شده است.

سرهنگ اسفندیاری گفت: جاده چالوس از کرج به سمت چالوس از ساعت 15 امروز یک طرفه خواهد شد.

جانشین پلیس راه راهور ناجا افزود:‌ ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور کرج ـ چالوس به قوت خود باقی است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر