jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۲۹۶ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۴

جام جم ورزشی: روبین فن پرسی روز گذشته رسما به هواداران فنرباغچه معرفی شد.

معارفه ستاره هلندی فنرباغچه +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، فن پرسی که به تازگی از منچستریونایتد جدا شده است با قراردادی سه ساله به باشگاه ترکیه ای پیوسته است. او پس از سه فصل یونایتد را ترک کرده است. او بر اساس قراردادی که با فنرباغچه بسته است هفته ای 240 هزار پوند درآمد دارد تا پردرآمدترین بازیکن این فصل لیگ ترکیه باشد. فن پرسی 31 ساله در ورزشگاه سوکرو ساراکوگلوی شهر استامبول به هواداران مشتاق فنرباغچه ترکیه معرفی شد.

منبع: دیلی میل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر