jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۹۶۰ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: سنگربان سابق بارسلونا دیگر در منچستریونایتد جایی ندارد.

والدس بدشانس ترین دروازه بان اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، ویکتور والدس در بارسلونا همه چیز داشت. او سنگربان شماره یک باشگاه بود و افتخارات زیادی را با این تیم به دست آورد اما به طور ناگهانی تصمیم به ترک بارسلونا گرفت که بعدا مشخص شد این تصمیم او به دلیل پیشنهاد مالی نجومی باشگاه موناکوی فرانسه بوده است. اما والدس بسیار بدشانس بود چرا که مصدومیت باعث شد تا سران موناکو بابت خرید او پشیمان شوند. والدس نیز تمایل خود را برای ماندن در بارسلونا اعلام کرد اما اینبار سران باشگاه کاتالانی بودند که با ماندن وی مخالفت کردند. بدین ترتیب والدس یک نیم فصل بدون تیم ماند.

در نیم فصل گذشته وی به منچستریونایتد پیوست اما حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد. اکنون و در حالی که باشگاه یونایتد خود را آماده تور آمریکایی می کند نام والدس از لیست این باشگاه خارج شده است. دروازه بانی که تا همین دو فصل پیش همه چیز داشت اکنون دروازه بانی است که هیچکس او را نمی خواهد.

به گزارش سایت گل ممکن است این دروازه بان بدشانس راهی لیگ فرانسه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر