jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۹۶۰   ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: سنگربان سابق بارسلونا دیگر در منچستریونایتد جایی ندارد.

والدس بدشانس ترین دروازه بان اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، ویکتور والدس در بارسلونا همه چیز داشت. او سنگربان شماره یک باشگاه بود و افتخارات زیادی را با این تیم به دست آورد اما به طور ناگهانی تصمیم به ترک بارسلونا گرفت که بعدا مشخص شد این تصمیم او به دلیل پیشنهاد مالی نجومی باشگاه موناکوی فرانسه بوده است. اما والدس بسیار بدشانس بود چرا که مصدومیت باعث شد تا سران موناکو بابت خرید او پشیمان شوند. والدس نیز تمایل خود را برای ماندن در بارسلونا اعلام کرد اما اینبار سران باشگاه کاتالانی بودند که با ماندن وی مخالفت کردند. بدین ترتیب والدس یک نیم فصل بدون تیم ماند.

در نیم فصل گذشته وی به منچستریونایتد پیوست اما حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد. اکنون و در حالی که باشگاه یونایتد خود را آماده تور آمریکایی می کند نام والدس از لیست این باشگاه خارج شده است. دروازه بانی که تا همین دو فصل پیش همه چیز داشت اکنون دروازه بانی است که هیچکس او را نمی خواهد.

به گزارش سایت گل ممکن است این دروازه بان بدشانس راهی لیگ فرانسه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها