jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۵۷ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: ارتقای سلامت لبنیات که از سال گذشته شروع شده، از برنامه‌های جدی و حساس ماست و باتوجه به حساسیت لبنیات، کارشناسان ما به‌طور منظم از شرکت‌های ذی‌ربط نظارت و گزارش‌ها را اعلام می‌کنند و با شرکت‌هایی که کوچک‌ترین تخلفی داشته باشند، برخورد شده و پرونده آنها به مراجع قضایی فرستاده می‌شود.

به گزارش ایسنا، هدایت حسینی افزود: ارتباط‌‌های موثری را با سازمان‌های ذی‌ربط از جمله استاندارد، دامپزشکی و جهاد کشاورزی برقرار کرده‌ایم که هدف از این ارتباط‌ها، ارتقای سلامت مواد غذایی و تبادل نظر با سازمان‌های مرتبط است.

وی تاکید کرد: نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای به مصرف‌کننده کمک می‌کند با توجه به شرایط جسمی و نیازهای شخصی، انتخاب آگاهانه داشته باشد.

حسینی درباره نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای نیز عنوان کرد که این برنامه مهم در حال اجراست و به تمامی دانشگاه‌ها و شرکت‌های تولیدکننده ابلاغ شده است تا به این ترتیب با افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان و اصلاح الگوی مصرف در ارتقای سلامت جامعه، گام‌های موثری برداشته شود. حسینی با بیان این که سال گذشته فعالیت‌های بسیار خوبی در کاهش سموم باقیمانده انجام دادیم، تاکید کرد: این برنامه هم اکنون با جدیت در حال اجراست و نتایج نیز اعلام می‌شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: سلامت مردم برای ما بسیار اهمیت دارد و با هیچ گزینه‌ای معامله نمی‌کنیم و اگر متوجه شویم شرکتی سوءاستفاده کرده و تخلفی داشته، برخورد جدی صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر