jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۵۱ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور در پاسخ به پرسشی درباره گزینه نهایی استانداری فارس گفت: محمدعلی افشانی، گزینه پیشنهاد شده وزارت کشور برای استانداری فارس است.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جمع خبرنگاران افزود: نمایندگان مجلس پنج نفر را به عنوان گزینه پیشنهادی استانداری فارس به وزارت کشور معرفی کردند، اما هیچ‌کدام صلاحیت لازم را برای این استان نداشته‌اند.

وزیر کشور در پاسخ به پرسش یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر این که با توجه به اعتراض 18نماینده مجلس و تهدید شما به استیضاح، آیا گزینه پیشنهاد شده برای استانداری فارس قطعی است، اظهار کرد: هم نمایندگان مجلس هم دولت وظایفی دارند، اما دولت تصمیم می‌گیرد کدام گزینه مورد تائید قرار گیرد. وظیفه مجلس نیز نظارت است. رحمانی‌فضلی ادامه داد: ما در تعامل با مجلس اعلام کردیم حاضر به هماهنگی هستیم و در این خصوص نمایندگان مجلس آن پنج نفر را پیشنهاد کردند.

وزیر کشور همچنین از آمادگی وزارت کشور برای برگزاری جشن هسته‌ای خبر داد و گفت: اگر موضوع هسته‌ای ختم به خیر شود، مردم به صورت خودجوش این موضوع را جشن می‌گیرند و ما آمادگی لازم را برای برگزاری این جشن داریم.

وی افزود: به همه استان‌ها و نیروی انتظامی اعلام کرده‌ایم در صورت توافق هسته‌ای، شرایط مناسبی را برای حضور مردم مهیا کنند.

در همین حال به گزارش فارس، حسینعلی امیری، سخنگوی وزارت کشور با بیان این‌که برنامه‌ای درباره جشن هسته‌ای از دولت به وزارت کشور ابلاغ نشده است، گفت: هرگونه تجمعی به هر عنوانی نیاز به مجوز قانونی دارد و تجمعات فاقد مجوز قانونی مشمول مقررات تجمعات غیرمجاز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر