jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۵۹۳   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۲

جام جم ورزشی: حضور کاسیاس در تیم پورتو اصلا خوشایند هواداران نیست اما به نظر می رسد مادر ایکر کاسیاس ناراحت ترین فرد دنیا از پیوستن ایکر به پورتو باشد.

توهین عجیب مادر ایکر کاسیاس به باشگاه پورتو

به گزارش جام جم ورزشی ایکر کاسیاس سنگربان افسانه ای رئال مادرید از فصل آینده در پورتو بازی می کند. مادر او که انتقادهای زیادی نسبت به باشگاه رئال مادرید در قبال رفتار با پسرش دارد می گوید پورتو در حد پسرش نیست و هم تراز تیم های دسته دوم فوتبال اسپانیاست. این اظهار نظر نظر ماری کارمن با واکنش باشگاه پورتو روبرو نشد اما وی در گفت و گویی از این باشگاه پرتغالی عذرخواهی کرد.

به گزارش مارکا، وی گفت:پسرم با رفتار نه چندان خوبی از خانه اش بیرون می شد. رفتار رئال مادرید و هوادارانش با فرزند من خوب نبود، به هر حال کنترل خوبی روی رفتارم نداشتم و وقتی خبرنگاری از من پرسید که نظرم درباره پورتو چیست بی اختیار این تیم را یک تیم کوچک در حد تیم های دسته دوم اسپانیا توصیف کردم، این کار بدی بود و من به این دلیلی از باشگاه پورتو عذرخواهی می کنم. امیدوارم پسرم در لباس پورتو به آنچه که در مادرید از آن محروم شد، برسد و دوباره لبخند بزند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها