jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۵۷۲   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۴

جام جم ورزشی: ستاره جدید و هلندی باشگاه فنرباغچه ترکیه با استقبال باشکوه هواداران این تیم در بدو ورود به ترکیه روبرو شد.

استقبال باشکوه ترک ها از روبین فن پرسی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روبین فن پرسی مهاجم هلندی فصل های گذشته منچستریونایتد در ازای قراردادی سه ساله به تیم فنر باغچه ترکیه پیوسته است. بر اساس این قرارداد فن پرسی در ترکیه هفته ای 250 هزار پوند درآمد خواهد داشت.

به گزارش دیلی میل ، او روز گذشته به همراه همسر و دو فرزندش وارد استامبول شد و در همان بدو ورود استقبال باشکوه هواداران فنرباغچه را دید که برای دیدن وی از سر و کول هم بالا می رفتند. او حالا بدون انجام حتی یک بازی محبوب ترین بازیکن این تیم مطرح ترکیه ای است. پیش از او نانی پرتغالی به فنرباغچه پیوسته بود که او نیز در بدو ورود به استامبول با استقبال باشکوهی غافل گیر شد.

فن پرسی 31 ساله در فصل اخیر لیگ برتر عملکرد ضعیفی در منچستریونایتد داشت تا لوئیس فن خال سرمربی هلندی یونایتد او را از فهرست خارج کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها