jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۱۶۸ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۹

پرونده راننده جوان که به بهانه خرابی خودرو، پسران نوجوان را ربوده و از آنها سرقت می‌کرد، با کشف چند فیلم در تلفن همراهش وارد مرحله تازه‌ای شد.

ربودن پسران نوجوان به بهانه خرابی خودرو

به گزارش جام‌جم، ششم بهمن سال گذشته مردی با مراجعه به ماموران پلیس از ربوده شدن و آزار و اذیت پسر 12 ساله‌اش به نام نوید توسط راننده آژانس خبر داد. این مرد در شکایتش گفت: نوید ساعت 7 شب برای خرید از خانه خارج شد، اما با گذشت چند ساعت او به خانه بازنگشت. با طولانی شدن غیبت پسرم به موضوع مشکوک شده و به جستجوی او پرداختیم، اما خبری از پسرم نبود تا این‌که ساعت 12 شب او به خانه بازگشت. وقتی در مورد غیبتش سوال کردیم او از ربوده شدن و آزار و اذیتش توسط پسر جوانی که راننده آژانس بود، خبر داد.

با ارسال پرونده به دادسرای جنایی، پسر نوجوان در مورد روز حادثه گفت: وقتی برای خرید از خانه‌مان در خیابان نبرد خارج شدم، راننده یک خودروی پراید که برچسب آژانس و تابلو داشت، ادعا کرد خودرواش روشن نمی‌شود. او از من خواست پشت فرمان بنشینم و خودش با هل دادن ماشین را روشن کند. وقتی سوار خودرو شدم او با چاقو تهدیدم کرد و خودش پشت فرمان نشست. وقتی خواستم در را باز کنم و خودم را به بیرون پرت کنم متوجه شدم دستگیره با چسب ضخیم پوشیده شده است.

مرد جوان با بستن دست و پا و چشمانم با چسب و پارچه، مرا به اطراف کارخانه زغال اسلامشهر برد و مورد آزار و اذیت قرار داد. او در راه بازگشت مدعی شد از من فیلم گرفته و اگر موضوع را به خانواده‌ام بگویم فیلمم را پخش می‌کند. پسر جوان در ادامه چند فیلم دیگر نیز از آزار و اذیت چند پسر نوجوان دیگر را نشانم داد. او همچنین پول و تلفن همراهم را سرقت کرد.

با اظهارات نوید و چهره‌نگاری، ماموران موفق شدند هویت راننده شیطان‌ صفت به نام جواد 30 ساله را شناسایی کنند. در بررسی پرونده این متهم مشخص شد جواد تاکنون 9 بار به علت آدم‌ربایی، سرقت، اعمال خلاف عفت عمومی، مواد مخدر و آزار و اذیت کودکان دستگیر شده است.

با به‌دست آمدن سرنخ‌های اصلی پرونده، سرانجام متهم 10 خرداد ماه امسال شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی‌ها به آزار و اذیت نوید اعتراف کرد.

با توجه به وجود چندین فیلم از متهم، سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی از نوجوانانی که توسط این متهم به شیوه خرابی خودروی آژانس ربوده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، خواست برای طرح شکایت به اداره 16 پلیس آگاهی تهران در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
United States
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
به نظر شما این فرد نباید اعدام شود ؟؟؟؟این پسر بچه تا آخر عمر عذاب می كشد و آن قاضی كه حكمی به غیر از اعدام برای این فرد صادر نماید / ظلم كرده است .
۰
۰
علیرضل طالبی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
با سلام خدمت مسئولین
در متن بالا اشاره شده به 9بار دستگیری متهم كه در ان اشاره به ادم ربایی و ازار و اذیت
سوال من اینه این شخص چطور ازاد شده
مگه مسئولین خودشان جوان حال دختر یا پسر در منزل ندارند
پس چه خوبه خودشون رو جای خانواده های داغ دیده بزارند
۰
۰
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
فقط با آتیش سوزانده شود
۰
۰
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
چرا باید اینقدر قانون نادیده گرفته بش واقعا چرا 9 بار پس از آزار و اذیت كودكان آزاد شده باید در ملع عام اعدامش كنید تا درس عبرتی برای همه باشه
۰
۰
222
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
تقصیر كسیه كه 9 بار اونو آزاد كرده
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر