jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۵۶ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پرونده راننده جوان که به بهانه خرابی خودرو، پسران نوجوان را ربوده و از آنها سرقت می‌کرد، با کشف چند فیلم در تلفن همراهش وارد مرحله تازه‌ای شد.

به گزارش جام‌جم، ششم بهمن سال گذشته مردی با مراجعه به ماموران پلیس از ربوده شدن و آزار و اذیت پسر 12 ساله‌اش به نام نوید توسط راننده آژانس خبر داد. این مرد در شکایتش گفت: نوید ساعت 7 شب برای خرید از خانه خارج شد، اما با گذشت چند ساعت او به خانه بازنگشت. با طولانی شدن غیبت پسرم به موضوع مشکوک شده و به جستجوی او پرداختیم، اما خبری از پسرم نبود تا این‌که ساعت 12 شب او به خانه بازگشت. وقتی در مورد غیبتش سوال کردیم او از ربوده شدن و آزار و اذیتش توسط پسر جوانی که راننده آژانس بود، خبر داد.

با ارسال پرونده به دادسرای جنایی، پسر نوجوان در مورد روز حادثه گفت: وقتی برای خرید از خانه‌مان در خیابان نبرد خارج شدم، راننده یک خودروی پراید که برچسب آژانس و تابلو داشت، ادعا کرد خودرواش روشن نمی‌شود. او از من خواست پشت فرمان بنشینم و خودش با هل دادن ماشین را روشن کند. وقتی سوار خودرو شدم او با چاقو تهدیدم کرد و خودش پشت فرمان نشست. وقتی خواستم در را باز کنم و خودم را به بیرون پرت کنم متوجه شدم دستگیره با چسب ضخیم پوشیده شده است.

مرد جوان با بستن دست و پا و چشمانم با چسب و پارچه، مرا به اطراف کارخانه زغال اسلامشهر برد و مورد آزار و اذیت قرار داد. او در راه بازگشت مدعی شد از من فیلم گرفته و اگر موضوع را به خانواده‌ام بگویم فیلمم را پخش می‌کند. پسر جوان در ادامه چند فیلم دیگر نیز از آزار و اذیت چند پسر نوجوان دیگر را نشانم داد. او همچنین پول و تلفن همراهم را سرقت کرد.

با اظهارات نوید و چهره‌نگاری، ماموران موفق شدند هویت راننده شیطان‌صفت به نام جواد 30 ساله را شناسایی کنند. در بررسی پرونده این متهم مشخص شد جواد تاکنون 9 بار به علت آدم‌ربایی، سرقت، اعمال خلاف عفت عمومی، مواد مخدر و آزار و اذیت کودکان دستگیر شده است.

با به‌دست آمدن سرنخ‌های اصلی پرونده، سرانجام متهم 10 خرداد ماه امسال شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی‌ها به آزار و اذیت نوید اعتراف کرد.

با توجه به وجود چندین فیلم از متهم، سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی از نوجوانانی که توسط این متهم به شیوه خرابی خودروی آژانس ربوده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، خواست برای طرح شکایت به اداره 16 پلیس آگاهی تهران در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر