jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۵۴۴۸ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۶

جام جم نوا: کمتر از یک ماه پیش، از شکسته شدن پای دیو گرول، گیتاریست، خواننده و رهبر گروه راک «فو فایترز» برایتان گفتیم و حالا یک خبر شیرین دیگر از کنسرت این گروه موسیقی.

ابتکار جالب خواننده ای با پای شکسته در کنسرتش/عکس

دیوید گرول و گروه " فو فایترز" دیروز به مناسبت جشن چهارم جولای که با بیست سالگی این گروه راک همزمان شده بود، کنسرتی در واشنگتن دی سی امریکا برگزار کردند.
دیو گرول، رهبر این گروه که کمتر از یک ماه پیش، در جریان حادثه ای در کنسرتش در استکهلم سوئد، پایش شکست و مجبور شد تور اروپایش را کنسل کند، دیروز با پای گچ گرفته بر صحنه حاضر شد. نکته جالب اما علاوه بر حضور گرول بر صحنه که صندلی جالبی بود که این موزیسین برای خودش طرای کرده بود تا بتواند در حین کنسرت، راحت باشد و گیتار بنوازد.
این تخت که با ابزار موسیقی و خصوصا گیتار درست و تزیین شده بود، به صندلی های سلطنتی، از جمله صندلی سریال گیم آف ترونز هم شباهت هایی داشت. (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر