jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۴۷۵۰ ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۲

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در حمایت از فوتبال ساحلی خلاءهایی بوده، اما فدراسیون تلاش می‌کند با کمک اسپانسر کمبودها را جبران کند.

کفاشیان: خلاءهای زیادی در حمایت از فوتبال ساحلی داشته‌ایم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته در حضور پریا شهریاری رییس دپارتمان، عباس هاشم پور مربی تیم ملی، علی نادری، مهران مرشدی زاده، امیرحسین اکبری، مصطفی کیانی و علی مرادی بازیکنان تیم ملی گفت: خوشحالم که در جمع شما افتخار آفرینان هستم. تیم ملی فوتبال ساحلی در دو دوره ای که ریاست فدراسیون را بر عهده دارم از افتخارات فدراسیون فوتبال بوده است و دلیل آن تلاش و زحمت زیادی است که رقابت های مختلف از خود نشان داده اید.

وی ادامه داد: جایگاهی که ایران با تلاش شما در فوتبال ساحلی جهان برای خود ثبت کرده، بسیار ارزشمند است بخصوص که بدون چشم داشت این زحمات را انجام داده اید. می دانم با وجود افتخاراتی که بدست آورده اید نتوانسته ایم حق و حقوق شما را به درستی بپردازیم و تجلیل مناسبی بعمل آوریم اما همانطور که می دانید مشکلات زیادی باعث ایجاد چنین شرایطی شده است.

رییس فدراسیون در ادامه افزود: در هر صورت شرایط اینگونه نمی ماند و بهتر خواهد شد. البته معتقدم کاری که تا کنون انجام داده اید برای پاداش نبوده و صرفا برای دفاع از افتخارات خود و حیثیت پیراهن تیم ملی ایران بوده است اما این قول را می دهم که تمامی معوقات، پاداش های گذشته و در صورت کسب نتایج خوب در جام جهانی پاداش این دوره را پرداخت کنیم.

کفاشیان همچنین در ادامه تاکید کرد: خلاءهای زیادی در حمایت های فدراسیون از شما وجود داشته اما لازم است تاکید کنم که نظر هیات رییسه روی فوتبال ساحلی ایران بسیار مثبت است و ما هم به دنبال جذب اسپانسر برای فوتبال ساحلی هستیم و فکر می کنم این اتفاق در آینده نزدیک نهایی خواهد شد تا شرایط را به سطح شأن و افتخارات فوتبال ساحلی برسانیم.

وی در خصوص مسابقات پیش روی تیم ملی در جام جهانی گفت: بدون شک گروه آسانی نداریم اما به نظرم تیم های مقابل شما باید استرس داشته باشند نه شما، چراکه پیش از این برزیل را شکست داده اید و بدون شک تیم ملی اسپانیا هم از سطح پایین تری نسبت به برزیل برخوردار است. همانگونه که در دوره گذشته در جام جهانی تاهیتی هم شایستگی های خود را نشان دادید اما با پیروزی خفیف روسیه، شانس رسیدن به مرحله نیمه نهایی را از دست دادید.

وی ادامه داد: باز هم به همه شما خسته نباشید می گویم و ضمن عمل کردن به قول هایی که پیش از این داده بودیم، در صورت قرار گرفتن در جمع 4 تیم نهایی جام جهانی به پرتغال می آیم و در کنار شما خواهم بود.

وی در پایان گفت: برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با دست پر به کشورمان برگردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر