jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۴۶۵   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۷

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های امروز آرژانتین را اینجا ببینید.

یاس و ناامیدی در روزنامه های امروز آرژانتین +تصاویر

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، از دست رفتن یک عنوان قهرمانی دیگر در رقابت های کوپا آمریکا برای آرژانتین امروز در صفحه نخست تمام روزنامه های ورزشی امروز این کشور آمریکای جنوبی بازتاب یافته است. آرژانتینی قابل هضم نیست که برای دومین بار پیاپی نایب قهرمان کوپا آمریکا شوند.

تیتر روزنامه ال ام نئوکن:" یک بار دیگر دوم!"

روزنامه کلارین معتقد است ستاره های آرژانتین به اندازه کافی برای شکستن طلسم ناکامی در فینال های تورنمنت های بزرگ تلاش نکردند:

ال نگرو با تیتر کوتاه " کابوس"، ناراحتی اش از شکست آلبی سلسته را ابراز کرده است:

"درد ادامه دارد" تیتر اصلی نشریه تریتوریو است:


نشریه اونو هم با چاپ عکسی از عبور مسی از کنار جام، به ناکامی آرژانتین در یک فینال دیگر اشاره کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها