jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۳۱۸   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۱

جام جم ورزشی: بازیکنی که در فینال جام جهانی 2014 گل قهرمانی آلمان به آرژانتین را زده بود در آمریکا قهرمان بیسبال شد.

زننده گل قهرمانی آلمان در جام جهانی، قهرمان بیسبال شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تابستان گذشته بود که ماریو گوتزه گل قهرمانی بخش آلمان مقابل آرژانتین را به ثمر رساند. این ستاره تیم بایرن مونیخ هم اکنون در تعطیلات خود به سر می برد و روزهای خوبی را در لس آنجلس آمریکا پشت سر می گذارد.

به گزارش دیلی میل، گوتزه 23 ساله که آخرین روزهای تعطیلات تابستانی را پشت سرمی‌گذارد، در یک مسابقه بیسبال در لس آنجلس شرکت کرده است.

وی در یکی از مسابقات تیم بیسبال لوس آنجلس داجرز به عنوان میهمان حضور یافت و در پایان حتی توانست پرتاب‌های بیسبال نیز انجام دهد و با تیمش به مقام قهرمانی برسد. قهرمانی او توجهات زیاد رسانه های ایالتی را به خود جلب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها