jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۴۱۴۹   ۱۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۶

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم در خصوص تبلیغ تورهای ارزان قیمت داخلی و خارجی با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان توسط کلاهبرداران اینترنتی به شهروندان هشدار داد.

تورهای ارزان با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان

علی موالی گفت: بررسی‌های پلیسی نشان داده عده‌ای سودجو با راه‌اندازی صفحات و سایت‌های جعلی در فضای مجازی اقدام به تبلیغ تورهای ارزان قیمت داخلی و خارجی با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان می‌کنند.

وی افزود: این افراد با ارائه قیمت‌های بسیار پایین برای کلاهبرداری، افراد را ترغیب می‌کنند تا از خدمات آنها استفاده کنند.

رئیس پلیس فتای استان قم گفت: فریب عکس‌های جعلی از تورها و محل‌های اقامت مسافران و استفاده از عناوینی نظیر تخفیف ویژه ماه رمضان را که شگرد این سودجویان است را نخورند.

وی افزود: تحقیقات پلیس در این راستا نشان می‌دهد مسافران پس از واریز وجه نقد به حساب این افراد، دیگر نمی‌توانند با این افراد ارتباطی برقرار کرده و آنها متواری می‌شوند.

موالی تاکید کرد: شهروندان، دقت لازم را در این زمینه داشته باشند و فراموش نکنند که تورهایی با امکانات ویژه و با قیمت‌های بسیار پایین تنها می‌تواند ترفند کلاهبرداران حرفه‌ای باشد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر