jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۳۸۱۴ ۱۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۰

جام جم نوا: بهنام صفوی خواننده پاپ می‌گوید با توجه به یک عمل جراحی که در پیش دارد نتوانسته است به کارهای آلبوم جدیدش رسیدگی کند.

بهنام صفوی: نمی‌خواستم بیماری‌ام رسانه‌ای شود

بهنام صفوی درباره سکوت خبری و حواشی به وجود آمده درباره خودش گفت: نزدیک به دو سال است با یک تومور در سرم درگیرم. هیچ‌وقت نخواستم این مشکل جسمانی‌ام را رسانه‌ای کنم، اما از وقتی ظاهرم نیازمند تغییر بود از طریق اطرافیان این اتفاق به بیرون درز پیدا کرد. خدا را شکر فعلاً وضعیتم کمی بهبود پیدا کرده است و خودم را برای آخر این ماه آماده جراحی می‌کنم.
صفوی ادامه داد: بعد از جراحی باید چیزی نزدیک به سه ماه دوران نقاهت را سپری کرده و برگزاری کنسرت بعد از این اتفاق باید با رضایت پزشک معالجم صورت بگیرد.
وی در خصوص آلبوم جدید خود هم گفت: به دلیل این مسئله آن‌طور که باید نتوانستم به کارهای آلبوم رسیدگی کنم، درنتیجه انتشار آن با تأخیر همراه است و احتمالاً اواخر تابستان به بازار می‌آید. البته تا بعد از جراحی‌ام هیچ‌چیز درباره تیم کاری، نام یا شرکت منتشرکننده قطعی نیست. در حال حاضر تمام تمرکزم روی این عمل است.
خواننده قطعه "عشق من باش" درباره این روزهای موسیقی گفت: اینکه امروز خواننده‌های موسیقی پاپ با هم متحد نیست برای من جای سؤال دارد. به نظرم جز موسیقی، صنوف دیگر با هم دارای اتحاد مشترک هستند. این روش خوبی نیست و مسلماً روی پیشرفت موسیقی تأثیر منفی خواهد گذاشت.
این هنرمند در آخر درباره تکراری بودن آثار گفت: به خاطر فکر اشتباه برخی از هنرمندان امروز شاهد انتشار تعداد کثیری از آثار شبیه به هم هستیم. ای‌کاش بتوانیم مانند کشورهای دیگر با ابداع آثار جدید تفکر و سلیقه مردم کشورمان را در موسیقی ارتقا بدهیم. قبول دارم که این حرکت کار سختی است، با این وجود، خود من تمام تلاشم را کردم تا جایی که امکان دارد از تکرار در آثارم به دور باشم. (هنرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر