jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۲۲۸۴   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۵

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا به موضوعات مختلفی اختصاص دارد. احتمال حضور پل پوگبا در بارسلونا، مخالف رئال مادرید با جدایی سرخیو راموس و مخالفت منچستریونایتد با حدایی دخیا و پیوستن به رئال مادرید مهم ترین عناوین روزنامه های ورزشی امروز هستند:

تیتر روزنامه موندو دپورتیوو روزنامه هوادار بارسلونا :"پوگبا قفل شد". این تیتر اشاره به پیشنهاد تیم های رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای جذب پل پوگبا دارد ، بازیکنی که هدف اصلی بارسلونا در مهلت نقل و انتقالات تابستانی است:

تیتر روزنامه مارکا "همیشه منفی". این تیتر به پاسخ منفی باشگاه منچستریونایتد بابت انتقال دیوید دخیا به رئال می پردازد:

تیتر روزنامه آس : "رهبر تیم بنیتس راموس است". این تیم شایعات روزهای اخیر درباره جدایی سرخیو راموس از رئال را نقض می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر