jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۲۲۸۴   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۵

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا به موضوعات مختلفی اختصاص دارد. احتمال حضور پل پوگبا در بارسلونا، مخالف رئال مادرید با جدایی سرخیو راموس و مخالفت منچستریونایتد با حدایی دخیا و پیوستن به رئال مادرید مهم ترین عناوین روزنامه های ورزشی امروز هستند:

تیتر روزنامه موندو دپورتیوو روزنامه هوادار بارسلونا :"پوگبا قفل شد". این تیتر اشاره به پیشنهاد تیم های رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای جذب پل پوگبا دارد ، بازیکنی که هدف اصلی بارسلونا در مهلت نقل و انتقالات تابستانی است:

تیتر روزنامه مارکا "همیشه منفی". این تیتر به پاسخ منفی باشگاه منچستریونایتد بابت انتقال دیوید دخیا به رئال می پردازد:

تیتر روزنامه آس : "رهبر تیم بنیتس راموس است". این تیم شایعات روزهای اخیر درباره جدایی سرخیو راموس از رئال را نقض می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها