jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۲۷۲   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۲

جام جم ورزشی: ستاره گران قیمت پاری سن ژرمن و تیم ملی فوتبال اروگوئه به دلیل تصادف پدرش که منجر به فوت یک پسر جوان شد سکته خفیف قلبی کرد.

سکته قلبی خفیف ستاره فوتبال به دلیل تصادف پدرش

به گزارش جام جم ورزشی ، پدر ادینسون کاوانی در حالی که حالت طبیعی نداشت مشغول رانندگی بود که یک جوان 19 ساله را زیر می گیرد. این پسر جوان در پی این حادثه فوت می کند و پدر این ستاره فوتبال راهی زندان می شود. کاوانی که اخیرا به همراه تیم ملی فوتبال اروگوئه از دور رقابت های کوپا آمریکا حذف شده است به ملاقات پدرش در زندان رفت و حالا قرار است ملاقاتی با خانواده جوان فوت شده داشته باشد.

بر اساس گزارش سایت گل کاوانی 26 ساله پس از اطلاع از تصادف منجر به فوت پدرش دچار سکته قلبی خفیف و راهی بیمارستان می شود. البته فعلا مشکلی برای او وجود ندارد اما پزشکان برای تسکین ناآرامی های او به وی آرام بخش تزریق کرده اند.

او در گفت و گو با رسانه ها می گوید به اندازه ای اندوهگین است که گویا برادر کوچک تر خود را از دست داده .

کاوانی می گوید: "اتفاق بسیار تلخی افتاد. همه ما غمگین و ناراحت هستیم. نمی دانم چگونه اندوه خود را بابت این اتفاق بیان کنم."

کاوانی که عنوان گران ترین بازیکن تاریخ لوشامپیونه فرانسه را یدک می کشد به دلیل این اتفاق سفر خود به پاریس را تعویق انداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر