jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۹۴۱   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

جام جم ورزشی: در روزی که شیلی مقابل تیم ملی فوتبال اروگوئه در کوپا آمریکا به پیروزی رسید یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال شیلی به چهره ای منفور تبدیل شد.

رسواترین بازیکن کوپا آمریکا از باشگاه خود اخراج شد

به گزارش جام جم ورزشی ، گونزالو خارا حالا ضد قهرمان شیلیایی هاست. گونزالو خارا مدافع تیم شیلی با رفتاری زشت و غیرورزشی با دست خود کاری کرد که ادینسون کاوانی را به واکنش وا داشت و باعث شد مهاجم اروگوئه با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شود!

این در حالی بود که خارا به علت مشخص نبودن رفتار زشتش برابر داور، حتی کارت زرد نیز دریافت نکرد.

اما حالا حرکت زشت و غیر اخلاقی این بازیکن محرز است. این حرکت عواقب بسیار سنگینی برای خارا به دنبال داشته است که اخراج از تیم باشگاهی اش ماینز آلمان یکی از این تبعات است. باشگاه ماینز آلمان اعلام کرده است تمایلی بر حفظ این بازیکن خود ندارد.

به گزارش ساکرنت خارا فصل گذشته از باشگاه ناتیگهام فارست به ماینس بوندسلیگایی ملحق شده بود.

گفتنی است مشابه حرکت زشت خارا چند سال پیش در لیگ برتر ایران اتفاق افتاد. دو بازیکن سابق پرسپولیس پس از انجام حرکت مشابه خارا در میدان مسابقه به مدت چند ماه از حضور در میادین محروم شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها