jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۹۴۱   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

جام جم ورزشی: در روزی که شیلی مقابل تیم ملی فوتبال اروگوئه در کوپا آمریکا به پیروزی رسید یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال شیلی به چهره ای منفور تبدیل شد.

رسواترین بازیکن کوپا آمریکا از باشگاه خود اخراج شد

به گزارش جام جم ورزشی ، گونزالو خارا حالا ضد قهرمان شیلیایی هاست. گونزالو خارا مدافع تیم شیلی با رفتاری زشت و غیرورزشی با دست خود کاری کرد که ادینسون کاوانی را به واکنش وا داشت و باعث شد مهاجم اروگوئه با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شود!

این در حالی بود که خارا به علت مشخص نبودن رفتار زشتش برابر داور، حتی کارت زرد نیز دریافت نکرد.

اما حالا حرکت زشت و غیر اخلاقی این بازیکن محرز است. این حرکت عواقب بسیار سنگینی برای خارا به دنبال داشته است که اخراج از تیم باشگاهی اش ماینز آلمان یکی از این تبعات است. باشگاه ماینز آلمان اعلام کرده است تمایلی بر حفظ این بازیکن خود ندارد.

به گزارش ساکرنت خارا فصل گذشته از باشگاه ناتیگهام فارست به ماینس بوندسلیگایی ملحق شده بود.

گفتنی است مشابه حرکت زشت خارا چند سال پیش در لیگ برتر ایران اتفاق افتاد. دو بازیکن سابق پرسپولیس پس از انجام حرکت مشابه خارا در میدان مسابقه به مدت چند ماه از حضور در میادین محروم شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر