jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۸۵۹   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۵

جام جم ورزشی: یکی از برترین گلزنان دو فصل اخیر فوتبال اروپا در آستانه بازگشت به فوتبال کشورش، آرژانتین ، قرار دارد.

بازگشت پر سر و صدای یک ستاره به فوتبال آرژانتین

به گزارش جام جم ورزشی ، کارلوس توس برترین گلزن فصل 2015-2014 سری آ ایتالیا و نفر دوم جدول گلزنان فصل اخیر این لیگ که در یوونتوس توپ می زند در آستانه بازگشت به فوتبال کشورش قرار دارد تا بسیاری بابت بازگشت زودهنگام او به تیم سابقش بوکاجونیورز شگفت زده شوند.
توس که ستاره بزرگی در فوتبال اروپا محسوب می شود می توانست تا چند سال دیگر در سطح اول فوتبال اروپا بازی کند اما توافق او با باشگاه بوکاجونیورز نشان می دهد او از زندگی در اروپا خسته شده و می خواهد به کشورش برگردد.

به گزارش دیلی استار توافق بر سر انتقال توس به بوکاجونیورز انجام شده و این بازیکن که هم اکنون با تیم ملی کشورش در کوپا آمریکا به سر می برد پس از پایان این رقابت ها راهی بوکاجونیورز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر