jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۱۸۴۸   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۱

صعود سخت آرژانتین به نیمه نهایی کوپا آمریکا

کارلوس توس شادی آور آرژانتینی ها +[مجموعه عکس]

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال آرژانتین برای صعود به نیمه نهایی رقابت های کوپا آمریکا به سختی از سد کلمبیا گذشت.

کارلوس توس شادی آور آرژانتینی ها +[مجموعه عکس]

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمریکا، دو تیم آرژانتین و کلمبیا در ورزشگاه سائوسالیتا به مصاف هم رفتند که در نهایت بعد از تساوی بدون گل، کار به ضربات پنالتی کشیده شد و این آلبی سلسته بود که توانست با برتری 5 بر 4 راهی نیمه نهایی شود. دو تیم در حالی در وقت های عادی به تساوی بدون گل رسیدند که موقعیت های متعددی از سوی دو تیم به خصوص تیم آرژانتین به هدر رفت. لیونل مسی - اسکوئل گارای - اور بانگا - اسکوئل لاوتزی و کارلوس توس پنالتی های آلبی سلسته را گل کردند و بیلیا و روخو نیز پنالتی تیم‌شان را از دست دادند. توس در ضربات پنالتی آخرین ضربه را زد که گل شدن این ضربه پنالتی پیروزی آرژانتین را به دنبال داشت تا این مهاجم یوونتوس به نوعی پیام آور شادی برای مردم کشورش باشد.

برای کلمبیا نیز خامس رودریگز - رادامل فالکائو - خوان کوادرادو و کاردونا گلزنی کردند و موریل، زونیگا و مریو پنالتی تیم‌شان را از دست دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر