jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۵۹۰   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۴

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال زنان استرالیا با شکست برزیل، به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2015 زنان صعود کرد.

استرالیا به یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال زنان صعود کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال بانوان سه دیدار دیشب و بامداد امروز برگزار شد. در یکی از این دیدارها تیم ملی فوتبال استرالیا مقابل مدعی قهرمانی یعنی برزیل به برتری یک بر صفر رسید و ضمن حذف این تیم قدرتمند از گردونه رقابت ها به یک چهارم نهایی صعود کرد. در دیگر دیدار فرانسه با نتیجه 3 بر صفر از سد کره شمالی گذشت و در مسابقه دیگر، کانادا با یک گل مقابل سوئیس به پیروزی رسید.

به گزارش سایت فیفا در ادامه مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، امشب (دوشنبه) آمریکا با کلمبیا و نروژ با انگلیس روبرو می شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر