jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۹۹   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۰

باشگاه فرهنگی - ورزشی سایپا با انتشار بیانیه ای ، خواستار برخورد جدی و عملی با حوادث نابهنجار برخی تماشاگران در ورزشگاه های کشور و رفتاری تحت عنوان رفتار "چاله میدانی" شد

در بخشی از این بیانیه آمده است : ورزش فوتبال یک حرکت مثبت اجتماعی است که انسانهای زیادی را در سراسر این جهان پهناور به خود مشغول کرده است در ادامه این اطلاعیه آمده است : امروز عده قلیلی از تماشاگران ، آنچنان حرمتها را از بین برده که خبرنگار، عکاس ، مربی ، بازیکن و حتی مسوولان حراست ورزشگاه ها هم امنیت جانی ندارند بازی چهاردهم دیماه استقلال و پرسپولیس ، مجروح شدن عکاس روزنامه جوان و مصدوم شدن محمد مایلی کهن سرمربی سایپادر روز جمعه ششم اردیبهشت ماه توسط تماشاگران استقلال، اولین و آخرین حرکت نیست.باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا ضمن ابراز انزجار از این گونه حرکات ، به حضور جامعه ورزش و دوستان ایران اسلامی عرض می کند که اگر به صورت جدی و عملی با این گونه حرکات برخورد نشود، در آینده اتفاقات ناگواری در انتظار مربیان و ورزشکاران و خبرنگاران خواهد بود
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر