jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۸۲۷۲   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۹

جام جم ورزشی: فسخ یک طرفه قرارداد دو ساله علیرضا منصوریان با باشگاه نفت پس از پایان سال اول از نظر قانونی بلامانع است.

منصوریان می‌تواند با فسخ یک طرفه، سرمربی آبی‌ها شود

در حالی که باشگاه استقلال خواستار جذب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی آبی‌های پایتخت در فصل آتی ر‌قابت‌های لیگ برتر فو‌تبا‌ل ایران شده است، با توجه به 2 ساله بودن قرارداد این سرمربی با باشگاه نفت تهران و نیز این که تنها یک سال از این قرارداد سپری شده است، منصوریان یا باید رضایت مسئولان باشگاه نفت را جلب کند یا این که یک طرفه قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند.

با توجه به این که باشگاه نفت تهران پس از درخواست رسمی باشگاه استقلال نسبت به جذب علیرضا منصوریان طی بیانیه‌ای با این درخواست مخالفت کرد در حال‌ حاضر تنها راه پیش روی منصوریان در صورتی که در نهایت موفق به جلب نظر مدیریت باشگاه نفت نشود، فسخ یک طرفه قرارداد است.

اما قانون و آیین نامه‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در مورد فسخ یک طرفه قرارداد چه می‌گوید؟ مطابق قوانین جاری فوتبال ایران فسخ یک طرفه قرارداد بلامانع است بر این اساس علیرضا منصوریان نیز می‌تواند به صورت یک طرفه قراردادش را با باشگاه نفت فسخ کند اما این موضوع در صورت شکایت باشگاه نفت برای منصوریان تبعات مالی دارد.

در صورت فسخ قرارداد علیرضا منصوریان یا باشگاه نفت این شرایط را می‌پذیرد یا این که به مرجع صالحه شکایت کرده و عنوان می‌کند که به این باشگاه ضرر و زیان وارد شده است.

بنا‌بر‌این با اثبات خسارت وارده به باشگاه نفت از طرف علیرضا منصوریان او باید جبران خسارت کند اما در نهایت محرومیت و یا جریمه ای در انتظار او نیست.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها