jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۲۴۱   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۰

جام جم ورزشی: اسطوره های رئال مادرید و لیورپول روز گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید در دیداری خیریه به مصاف یکدیگر رفتند.

تقابل دیدنی اسطوره های رئال مادرید و لیورپول +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم های اسطوره های رئال مادرید و لیورپول در سانتیاگو برنابئو با هم دیدار کردند که در پایان این رئال مادرید بود که توانست حریفش را شکست دهد.

در این بازی این ابتدای لیورپول بود که در همان دقایق ابتدایی موفق به زدن 2 گل شد. هری کیول و مایکل اوون موفق شدند دروازه رئال مادرید را تا دقیقه 22 دو بار باز کنند.

دقیقه 42 روی خطای هند کرگر کارلوس موفق شد از روی نقطه پنالتی گلزنی کند. در آغاز نیمه دوم کارلوس موفق شد دوباره گلزنی کند و بازی را به تساوی بکشاند. دقیقه 66 آماویسکا گل سوم رئال را به ثمر رساند. دقیقه 83 ایوان پرز موفق شد آخرین گل بازی را به نام خود ثبت کند و بازی با نتیجه 4-2 خاتمه یابد.

برای رئال مادرید این بازیکنان به میدان رفتند: بویو؛ سالگادو، کارلوس، سانچیز، زیدان، مورینتس، سیدروف، کارمبئو، سانز، سولاری، ماکه له له

برای لیورپول نیز این بازیکنان به میدان رفتند: دودک؛ مک آتیر، کرگر، کاوارم، هارکنز، مک منمن، گارسیا، برگر، کیول، فاولر، اوون

منبع: دیلی استار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها