jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۸۸۱   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۶

جام جم ورزشی: محمدحسین نژادفلاح طی حکمی محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس را به عنوان رئیس آکادمی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب کرد.

کاپیتان سابق سرخپوشان رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسین نژادفلاح پس از بررسی‌ها و گفت‌وگوهای صورت گرفته، طی حکمی، کاپیتان سابق پرسپولیس، تیم ملی و منتخب آسیا، را به عنوان رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس منصوب کرد.

محمد پنجعلی که اخیرا با موفقیت در دوره پیشرفته مربیگری، موفق به اخذ مدرک حرفه‌ای مربیگری شده است، از دهه پنجاه به پرسپولیس پیوست و در طول سه دهه و برای 18 سال برای پرسپولیس بازی کرد.

او برای 13 سال نیز در عضویت تیم ملی ایران بود و در مقطعی همزمان بازیکن - مربی پرسپولیس بود.

وی در دو دوره سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نیز بود و عضویت در هیأت مدیره پرسپولیس را نیز تجربه کرد.

پنجعلی پیش از این در دوران مدیریت حبیب کاشانی نیز مسئولیت تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس را بر عهده داشته است و به گواه اکثر کارشناسان فوتبال ایران، از گذشته تا کنون جزو نوادر و نوابغ این رشته بوده است.

محمد پنجعلی در این خصوص گفت: برای من آنچه اهمیت دارد این است که بتوانیم برای پرسپولیس کاری انجام بدهیم و با توجه به شرایط زمانی، کار سختی پیش رو داریم و باید زود دست به کار شویم. در مرحله اول باید کادر فنی تیم‌ها مشخص شوند. در جمع پیشکسوتان مربیان کاربلد بسیاری حضور دارند و باید از میان آنها به گزینه‌های مورد نظر برسیم.

وی در ادامه گفت: روز دوشنبه از مربیان برنامه می‌گیریم تا براساس برنامه‌ها و شرایط تیم‌ها و باشگاه، مربیان رده‌های مختلف انتخاب شوند. روز سه‌شنبه نیز برای استعدادیابی برنامه‌ریزی می‌کنیم تا کارها سریع‌تر انجام شود.

کاپیتان سابق پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به اینکه اکثر تیم‌ها مدت‌ها است کار را شروع کرده‌اند، هیچ زمانی را از دست نخواهیم داد. در جلسه‌ای که با آقای محمد حسین نژادفلاح داشتیم نیز ایشان سیاستگزاری باشگاه در رده‌های پایه را شناسایی استعدادها و معرفی حداقل دو سه بازیکن در هر فصل به تیم اصلی اعلام کردند. در واقع سود باشگاه در این ماجرا سازندگی بازیکنان جدید خواهد بود که می‌توانند سرمایه باشگاه شوند. خوشبختانه مشکل زمین نداریم و قرارداد ورزشگاه شهیدان اسماعیلی تمدید شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر