jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۶۹۵۴   ۲۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۳

برتری کلینزمن مقابل شاگردان سابق

قهرمان جهان در خانه از آمریکا شکست خورد

تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری تدارکاتی تدارکاتی برابر آمریکا که در شهر کلن برگزار شد، نتیجه را واگذار کرد.

قهرمان جهان در خانه از آمریکا شکست خورد

تیم‌های ملی فوتبال آلمان و آمریکا چهارشنبه شب در دیداری تدارکاتی که در شهر کلن برگزار شد برابر هم صف آرایی کردند که شاگردان یورگن کلینزمن در پایان با حساب ۲ بر یک از سد قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ گذشتند.

ماریو گوتزه در دقیقه ۱۲ آلمان را پیش انداخت اما در دقیقه ۴۱ بازی بود که میکل دیسکرود کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم تدابیر یورگن کلینزمن سرمربی تیم آلمانی تیم آمریکا در ضد حملات جواب داد و بابی وود در دقیقه ۸۸ با چرخشی عالی در پشت محوطه جریمه حریف و شوت پای چپ خود دروازه میزبان را باز کرد. در وقت‌های تلف شده تیر افقی دروازه آمریکا مانع گلزنی خدیرا شد تا شاگردان کلینزمان در شهر کلن برابر قهرمان جهان ۲ بر یک برنده شوند.

در دیگر بازی چهارشنبه شب تیم سوئیس با سه گل برابر لیختن اشتاین به برتری دست یافت. بلریم ژمایلی (۲۹ و ۶۸) و ژردان شقیری (۶۰) گل‌های تیم سوئیس را در این دیدار به ثمر رساندند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر