jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۰۵۰۲۱   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۵

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور از انجام ۳ عملیات موفق سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات علیه تروریست‌ها در غرب کشور خبر داد.

انجام ۳ عملیات موفق ضدتروریستی از سوی سپاه و وزارت اطلاعات

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در گفت‌و‌‌گو با تسنیم، درباره شناسایی و دستگیری اعضای گروهک تروریستی که اخیراً توسط وزارت اطلاعات در غرب کشور صورت گرفت، گفت: این اتفاق برای سال گذشته بود که وارد کشور شده بودند و با مجموعه عملیاتی که انجام شد و همان‌گونه که وزارت اطلاعات بیانیه داد، اعضای این باند دستگیر شدند.

وی افزود: به طور کلی اقداماتی که سال گذشته و ابتدای سال جاری توسط دستگاه‌های اطلاعاتی کشور و با همکاری سپاه پاسداران و نیروی انتظامی علیه گروهک‌های تروریستی هم در دستگیری‌ها و هم در مقابله چه در جنوب شرق به طور خاص و چه در جنوب و بخشی هم در شمال غرب انجام گرفت، اقدامات بسیار خوب و مؤثری بود.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور خاطرنشان کرد: در غرب کشور سپاه پاسداران 2 مورد عملیات و وزارت اطلاعات نیز یک مورد عملیات علیه گروه‌های تروریستی داشتند که این عملیات‌ موفق بود و تلفات قابل توجهی به گروهک‌های تروریستی وارد شده است.

ذوالفقاری گفت: اقدامات دستگاه‌ها در مقابله با گروهک‌های تروریستی افزایش پیدا کرده و توفیقات بیشتری نیز در این زمینه کسب شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها