jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۴۹۶۱   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۵

جام جم ورزشی: کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای جدید از استقبال خود نسبت به روشن‌ شدن مسائل و تخلفات پنهان فیفا سخن گفت.

بیانیه AFC: از افشای مسائل پشت پرده استقبال می‌کنیم

کنفدراسیون فوتبال آسیا درپی رخدادهای واقع شده در روزهای اخیر،‌ مجددا (پس از بیانیه‌ای که سه روز پیش منتشر کرد) بیانیه‌ای جدید ارائه داد و در آن بر نظارت دقیق خود بر اتفاقات اشاره کرد؛ در این بیانیه همچنین بر استقبال این سازمان بر روشنگری در ارتباط با افشای مسائل و تخلفات پشت پرده فیفا اصرار شده است.

بیانیه یاد شده که در صفحه AFC در یکی از شبکه‌های اجتماعی ارائه داده شد، به قرار زیر است:

کنفدراسیون فوتبال آسیا به تحولات آینده فیفا،‌کما فی‌السابق توجه فراوان خواهد داشت. این سازمان به نشست تعیین کننده در زمستان سال جاری اهمیت بسیاری می‌دهد زیرا به نوعی قرار است که آینده مدیریت فوتبال جهان در آن مشخص و تعیین شود.

AFC به طور دقیق وضعیت را پیگیری می‌کند. این سازمان همچنین از روشنگری در رابطه با تمام رخدادهای پیشین از قبیل مسائل تخلف یا تقلب‌ آمیز که احتمالا در گذشته رخ داده بود، استقبال می‌کند و برای اتخاذ بهترین موضع با سازمان‌های خواهر (کنفدراسیون های قاره های دیگر که با کنفدراسیون فوتبال آسیا همبستگی و همکاری های چندجانبه دارند) مشورت می‌کند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر