jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۴۹۵۸   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۶

جام جم ورزشی: فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا با وجود دعوت رسمی یوفا به تماشای فینال لیگ قهرمانان اروپا که در برلین برگزار می شود، نمی رود.

تحریم فینال لیگ قهرمانان اروپا از سوی پادشاه اسپانیا

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدار فینال کوپا دل ری اسپانیا با حضور دو تیم از دو ایالت جدایی طلب اسپانیا یعنی بارسلونا و آتلتیکو بیلبائو برگزار شد. این دیدار در نیوکمپ بارسلون برگزار شد. پیش از آغاز این دیدار درهنگام پخش سرود ملی اسپانیا تماشاگران شروع به سوت زدن کردند که توهین بزرگی به سرود ملی اسپانیا محسوب می شد. در آن دیدار فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا نیز در ورزشگاه حضور داشت و شاهد توهین به سرود ملی اسپانیا و خاندان سلطنتی اسپانیا بود. در همین راستا وی دعوت یوفا برای حضور در استادیوم برلین را نیز رد کرده است و به برلین نمی رود تا بدین ترتیب پاسخ حرکت تماشاگران بارسلونا را داده باشد.

این حرکت وی ممکن است تنش های سیاسی در ایالت جدایی طلب کاتالان را بیشتر کند.

منبع: مارکا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها