jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۴۹۳۴   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۳

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو از شایعات مختلفی که درباره او ساخته می شود خسته شده است.

کریس رونالدو: دست از سر من بردارید!

به گزارش جام جم ورزشی ، در مطبوعات و رسانه های مختلف مدام صحبت از این است که رونالدو بعد از جدایی پر سر و صدا از نامزد روسی اش ایرینا شایک با چه کسی خواهد بود و کدام دختری قرار است همسر و یا نامزد آینده او باشد.دراین میان گزینه های مختلفی هم مطرح شد. از گزارشگر مشهور اسپانیایی گرفته تا مدل های ایتالیایی و شیلیایی. اما رونالدو که از این شایعات به شدت عصبانی است در یک پیام ویدیویی که در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت به شدت به این شایعات واکنش نشان داد.

رونالدو در پیامی که در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد، گفت: از شما خواهش می کنم که دست از سر من بردارید. هر روز برای من یک همسر انتخاب می شود و خبرهای کاملا دروغ و بی اساسی درباره من منتشر می‌شود. اجازه دهید تا زندگی عادی خود را دنبال کنم. شما نمی توانید شهرت من را لکه دار کنید.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر