jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۰۴۶۰۸   ۱۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۷

رییس شورای اسلامی شهر تهران امروز پنج شنبه هنگام سخنرانی در آیین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد انقلاب بجنورد دچار ناراحتی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

چمران بعد از سخنرانی در بیمارستان بستری شد

مهدی چمران که در حال سخن گفتن از ویژگی های قیام حضرت امام و تاثیرات آن در جهان معاصر بود به ناگاه به دلیل افت فشار خون، از ادامه سخنرانی باز ماند.

رییس شورای اسلامی تهران بلافاصله به بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت که بر اساس آخرین کسب اطلاع صورت گرفته حال عمومی وی رضایت بخش است و تا ساعتی دیگر خراسان شمالی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

با ناتمام ماندن سخنرانی چمران،حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه بجنورد در جمع عزاداران مراسم ارتحال امام به ایراد سخن پرداخت.

مجری برنامه دلیل پیشامد این عارضه برای مهندس چمران را خستگی ناشی از بیداری دیشب وی در حرم امام رضا تا سحرگاه عنوان کرد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها