jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۴۳۰۰   ۱۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: یکی از برترین گلزنان این فصل لیگ برتر انگلیس در حالی که تنها یک فصل در این لیگ بازی کرد می خواهد به تیم سابق خود برگردد.

دلتنگی و افسردگی، ستاره اسپانیایی را از انگلیس فراری می دهد

به گزارش جام جم ورزشی ، دیه گو کاستا تابستان سال گذشته از اتلتیکومادرید به چلسی پیوست. او در همان بازی های نخست خود برای چلسی تبدیل به یک ستاره شد و گل های متعددی زد تا جایی که به سرعت به صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس رسید. این در حالی است که بسیاری گمان می کردند کاستا برای تطبیق با لیگ برتر انگلیس به زمان زیادی نیاز دارد. او یکی از برترین بازیکنان این فصل چلسی بود اما مصدومیت باعث شد تا در نهایت رقابت بر سر کسب عنوان آقای گلی را به سرخیو آگوئرو واگذار کند. با این حال این ستاره نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر را بسیار عالی سپری کرد و قهرمانی با چلسی در لیگ برتر را هم تجربه کرد. با وجود این شرایط بسیار خوب و البته دستمزد بسیار قابل توجهی که این بازیکن از باشگاه می گیرد وی به سران چلسی پیام داده که می خواهد از تیم جدا شده و به تیم سابق خود یعنی اتلتیکومادرید برگردد. خواسته کاستا باعث تعجب سران باشگاه چلسی شده است. گویا زندگی در لندن همیشه بارانی و دلگیر برای این بازیکن به هیچ عنوان خوشایند نیست. کاستا که اصلیتی برزیلی دارد برای مادرید به شدت دلتنگ شده و حتی گفته می شود گاهی اوقات احساس افسردگی می کند. با وجود درخواست کاستا به نظر می رسد چلسی و البته شخص خود خوزه مورینیو با این درخواست مخالفت کنند. ستاره دلتنگ چلسی باید حداقل یک فصل دیگر در جمع آبی پوشان لندنی حضور داشته باشد.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها