jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۰۴۲۸۱   ۱۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۳

وب سایت سرویس نرم افزاری رایانا با هدف ارتباط و تعامل بیشتر با کاربران این سرویس ایرانی راه اندازی شد.

رونمایی از یک وب‌سایت خدمات ایمیل ایرانی

به گزارش جام جم کلیک: سرویس نرم افزاری رایانا با بالا رفتن سطح انتظارات کاربران و همچنین با توجه به اهمیت ارائه خدمات بیشتر به آنها، سعی کرده تا با بهره گیری از حداکثر توان خود، نیازها را ارزیابی کرده و با ایجاد بخش ها و حوزه های مختلف، سایتی جامع و فراگیر را ایجاد کند.

رایانا در سایت جدید، سرویس های متمایز و متنوعی را در فضای مجازی برای کاربران عرضه کرده است، کاربران این سرویس ایرانی علاوه بر بهره مندی از سرویس عمومی نامه الکترونیک می توانند از سرویس های میزبانی نامه الکترونیک، ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و میل سرور استفاده کنند.

از جمله سرویس های رایانه می توان به نام الکترونیک عمومی رایانا اشاره کرد، کاربران با عضویت رایگان در این ایمیل ایرانی علاوه بر ارسال و دریافت رایانامه می توانند از سرویس های دیگر مانند ارسال پیامک رایگان به مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، ارسال فکس رایگان و سرویس اعلان پیامک ورود و دریافت نامه با پیامک و بدون اتصال به اینترنت بهره مند شوند.

ایمیل رایانا که با ساختاری ساده و به زبان فارسی طراحی شده به کاربران این امکان را می دهد تا در فضای یک گیگا بایتی که در اختیارشان قرار گرفته با سرعت خوب دریافت و ارسال نامه الکترونیکی داشته باشند.

علاقه مندان می توانند برای عضویت رایگان و استفاده از این سرویس نرم افزاری به نشانی rayana.ir مراجعه کنند. همچنین اپلیکیشن اندروید رایانا نیز به زودی از طریق همین سایت در اختیار متقاضیان، قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها