jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۰۴۲۸۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۳

وب سایت سرویس نرم افزاری رایانا با هدف ارتباط و تعامل بیشتر با کاربران این سرویس ایرانی راه اندازی شد.

رونمایی از یک وب‌سایت خدمات ایمیل ایرانی

به گزارش جام جم کلیک: سرویس نرم افزاری رایانا با بالا رفتن سطح انتظارات کاربران و همچنین با توجه به اهمیت ارائه خدمات بیشتر به آنها، سعی کرده تا با بهره گیری از حداکثر توان خود، نیازها را ارزیابی کرده و با ایجاد بخش ها و حوزه های مختلف، سایتی جامع و فراگیر را ایجاد کند.

رایانا در سایت جدید، سرویس های متمایز و متنوعی را در فضای مجازی برای کاربران عرضه کرده است، کاربران این سرویس ایرانی علاوه بر بهره مندی از سرویس عمومی نامه الکترونیک می توانند از سرویس های میزبانی نامه الکترونیک، ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و میل سرور استفاده کنند.

از جمله سرویس های رایانه می توان به نام الکترونیک عمومی رایانا اشاره کرد، کاربران با عضویت رایگان در این ایمیل ایرانی علاوه بر ارسال و دریافت رایانامه می توانند از سرویس های دیگر مانند ارسال پیامک رایگان به مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، ارسال فکس رایگان و سرویس اعلان پیامک ورود و دریافت نامه با پیامک و بدون اتصال به اینترنت بهره مند شوند.

ایمیل رایانا که با ساختاری ساده و به زبان فارسی طراحی شده به کاربران این امکان را می دهد تا در فضای یک گیگا بایتی که در اختیارشان قرار گرفته با سرعت خوب دریافت و ارسال نامه الکترونیکی داشته باشند.

علاقه مندان می توانند برای عضویت رایگان و استفاده از این سرویس نرم افزاری به نشانی rayana.ir مراجعه کنند. همچنین اپلیکیشن اندروید رایانا نیز به زودی از طریق همین سایت در اختیار متقاضیان، قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر