jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۰۳۹۰۶   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۲

دبیر ستاد بزرگداشت هفته جوان شهرداری تهران از اختتامیه نخستین نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران با معرفی غرفه‌های برگزیده خبر داد.

پایان نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران، محمد ابویی، مشاور امور جوانان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری و مدیرعامل خانه شهریاران با بیان اینکه نخستین نمایشگاه شهر تهران همزمان با آغاز هفته جوان در برج میلاد افتتاح شده بود، گفت: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص جوانان، با برگزاری این نمایشگاه تلاش کردیم هر چه بهتر بتوانیم پیشرفت جوانان ایران را به‌صورت متمرکز به نمایش بگذاریم و شور و نشاط جوانی را در جامعه بیش از پیش افزایش دهیم.

وی افزود: در این نمایشگاه که به همت خانه شهریاران جوان برگزار شد شرکت‌کنندگانی از جمله سازمان‌های مردم‌نهاد، انجمن‌های علمی و دانشگاهی، نهادهای فرهنگی هنری، کارآفرینان برتر و مؤسسات خیریه حضور داشتند.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته جوان شهرداری تهران اظهار کرد: اولین نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران با محورهای علمی، بازرگانی، انفورماتیک و هنری مورد استقبال جوانان تهران قرار گرفته است.

وی موضوعات ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی را از دیگر محورهای نخستین نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران عنوان کرد.

مدیرعامل خانه شهریاران با بیان اینکه نخستین نمایشگاه تخصصی جوان موفق شهر تهران امروز به کار خود پایان می‌دهد، افزود: غرفه‌های برگزیده این نمایشگاه در جشن بزرگ جوان موفق شهر تهران مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر