jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۲۲۸۸   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: پرسپولیسی ها که امید زیادی به صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشتند پس از یک شکست سنگین به ایران بازگشتند.

بازگشت کاروان شکست خورده پرسپولیس؛ موبایل ها خاموش است!

به گزارش جام جم ورزشی ، پرسپولیسی با هزاران امید به عربستان رفتند. باتوجه به پیروزی شیرین دور رفت، سرخ های پایتخت انتظار داشتند صعودی شیرین به مرحله بعد داشته باشند اما شکست سنگین سه بر صفر در ریاض مقابل الهلال همه رویاها را بر باد داد.

سرخ‌پوشان کشورمان در این دیدار 3 بر صفر مغلوب و در مجموع با نتیجه 3 بر یک حذف شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز ساعت 7:15 وارد تهران شد.

موبایل بازیکنان پرسپولیس همگی خاموش است و کسی پاسخگوی شکست شب گذشته نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها