jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۱۴۴۲   ۰۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۰

جام جم ورزشی: پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام پس از اعتراض وکیل سرمربی فصل گذشته آبی پوشان به رای منع تعقیب دوباره به جریان افتاد.

پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام دوباره به جریان افتاد

پس از مصاحبه سال گذشته جواد نکونام علیه امیر قلعه‌نویی، سرمربی آبی پوشان علیه کاپیتان وقت تیم ملی شکایت کرد ولی نکونام در دادگاه حاضر شد و بازپرس پرونده با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی اجازه خروج از کشور را به کاپیتان آن زمان تیم ملی داد که بلافاصله بعد از بازی تیم ملی قصد داشت راهی اسپانیا شود. این پرونده تا جایی ادامه داشت که وکیل نکونام موفق شد از این پرونده قرار «منع تعقیب» را از دادگاه بگیرد.

پس از صدور این رای وکیل سرمربی تیم استقلال نسبت به این موضوع اعتراض کرد تا در نهایت مجددا پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام به جریان بیفتد.

قرار است مجددا روی شکایت قلعه‌نویی از جواد نکونام بررسی های لازم صورت بگیرد و در نهایت دادگاه حکم این پرونده را اعلام خواهد کرد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها