jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۱۴۴۲   ۰۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۰

جام جم ورزشی: پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام پس از اعتراض وکیل سرمربی فصل گذشته آبی پوشان به رای منع تعقیب دوباره به جریان افتاد.

پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام دوباره به جریان افتاد

پس از مصاحبه سال گذشته جواد نکونام علیه امیر قلعه‌نویی، سرمربی آبی پوشان علیه کاپیتان وقت تیم ملی شکایت کرد ولی نکونام در دادگاه حاضر شد و بازپرس پرونده با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی اجازه خروج از کشور را به کاپیتان آن زمان تیم ملی داد که بلافاصله بعد از بازی تیم ملی قصد داشت راهی اسپانیا شود. این پرونده تا جایی ادامه داشت که وکیل نکونام موفق شد از این پرونده قرار «منع تعقیب» را از دادگاه بگیرد.

پس از صدور این رای وکیل سرمربی تیم استقلال نسبت به این موضوع اعتراض کرد تا در نهایت مجددا پرونده شکایت قلعه‌نویی از نکونام به جریان بیفتد.

قرار است مجددا روی شکایت قلعه‌نویی از جواد نکونام بررسی های لازم صورت بگیرد و در نهایت دادگاه حکم این پرونده را اعلام خواهد کرد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر