jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۱۰۲۰   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۴

جام جم ورزشی: یوونتوس که از چند هفته پیش قهرمانی خود را در سری آ ایتالیا قطعی کرده بود روز گذشته پس از برتری مقابل ناپولی جام قهرمانی را بالای سر برد.

بانوی پیر جام قهرمانی را بالای سر برد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته سی و هفتم سری آ با مصاف یوونتوس قهرمان زود هنگام ایتالیا و ناپولی آغاز شد و شاگردان آلگری در ادامه موفقیت‌های خود بعد از قهرمانی در جام حذفی با غلبه بر لاتزیو اینبار بر ناپولی چیره شدند.

گل های بازی را روبرتو پریه را در دقیقه 13 و استفانو استورارو در دقیقه 77 و سیمونه په په در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. و برای ناپولی دیوید لوپز در دقیقه 50 گلزنی کرد.

در جدول سری آ ایتالیا یووه با 86 امتیاز قهرمان زود هنگام سری آ شده است و ناپولی با 63 امتیاز در مکان چهارم قرار دارد. در دیگر دیدار روز گذشته جنوا سه بر دو اینترمیلان را شکست داد.

یوونتوس پس از پایان دیدار با ناپولی جام قهرمانی را بالای سر برد.

تصاویری از جشن قهرمانی بانوی پیر تورین و دیدار یوونتوس و ناپولی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها