jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۰۹۹۸   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۳

جام جم ورزشی: گویا حتی با وجود رفتن حمید درخشان از پرسپولیس باز هم قرار نیست حاشیه ها دست از سر تیم پرسپولیس بردارند.

کتک کاری در تمرین پرسپولیس، یک برگ سیاه دیگر در کارنامه سرخپوشان

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته در جریان تمرینات مبین میردورقی، بازیکنی که خرید او از سوی حمید درخشان بسیار عجیب و غیر قابل توجیه بود با محمدرضا خانزاده بازیکن بسیار حاشیه ای پرسپولیس دراین فصل درگیری فیزیکی پیدا کرد.

اگر میانجیگری تعدادی بازیکنان حاضر در رختکن نبود احتمال داشت شدت جراحات این دو بازیکن زیاد شود.

دلیل درگیری این دو بازیکن به نظر می‌رسد در ابتدا یک درگیری لفظی بوده اما این درگیری لفظی به جاهای باریک رسید به طوری که خانزاده و میردورقی با یکدیگر به زد و خورد پرداختند و این درگیری دور از چشمان برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رخ داد و باید دید باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر به عربستان چه موضعی در خصوص این دو بازیکن جنجال‌آفرین امسال خود خواهد گرفت.

عجیب آنکه این برای نخستین بار نیست که در طول این فصل بازیکنان پرسپولیس حاشیه سازی می کنند و عجیب تر از آنکه باشگاه اصولا موضع خاصی نسبت به این دست از بازیکنان ندارد تا بدین ترتیب در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان برگ سیاه دیگری در کارنامه سرخپوشان ثبت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر