jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۰۹۹۸   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۳

جام جم ورزشی: گویا حتی با وجود رفتن حمید درخشان از پرسپولیس باز هم قرار نیست حاشیه ها دست از سر تیم پرسپولیس بردارند.

کتک کاری در تمرین پرسپولیس، یک برگ سیاه دیگر در کارنامه سرخپوشان

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته در جریان تمرینات مبین میردورقی، بازیکنی که خرید او از سوی حمید درخشان بسیار عجیب و غیر قابل توجیه بود با محمدرضا خانزاده بازیکن بسیار حاشیه ای پرسپولیس دراین فصل درگیری فیزیکی پیدا کرد.

اگر میانجیگری تعدادی بازیکنان حاضر در رختکن نبود احتمال داشت شدت جراحات این دو بازیکن زیاد شود.

دلیل درگیری این دو بازیکن به نظر می‌رسد در ابتدا یک درگیری لفظی بوده اما این درگیری لفظی به جاهای باریک رسید به طوری که خانزاده و میردورقی با یکدیگر به زد و خورد پرداختند و این درگیری دور از چشمان برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رخ داد و باید دید باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر به عربستان چه موضعی در خصوص این دو بازیکن جنجال‌آفرین امسال خود خواهد گرفت.

عجیب آنکه این برای نخستین بار نیست که در طول این فصل بازیکنان پرسپولیس حاشیه سازی می کنند و عجیب تر از آنکه باشگاه اصولا موضع خاصی نسبت به این دست از بازیکنان ندارد تا بدین ترتیب در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان برگ سیاه دیگری در کارنامه سرخپوشان ثبت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر