کشف مهمات جنگی در مخفیگاه پسر خلافکار

رئیس باند شرارت‌های خیابانی مشهد دستگیر شد

پلیس مدارک قربانیان تجاوز را پیدا کرد

هلاکت شرور مسلح به دست افراد ناشناس

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند سارقان مسلح و به هلاکت رسیدن سرکرده این باند در شهرستان کازرون خبر داد.
کد خبر: ۸۰۰۷۲۷
هلاکت شرور مسلح به دست افراد ناشناس

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در پی چند ماه شرارت باند سارقان مسلح در شهرستان کازرون به‌ویژه در بخش «چنارشاهیجان» که در پیشینه خود راه‌بندی‌ها و سرقت‌های مسلحانه، تجاوز به عنف و شرارت داشتند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار شورای تأمین و همچنین مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از تحقیقات گسترده و کنترل‌های نامحسوس با هماهنگی دستگاه قضائی، پنج نفر از این متهمان را در عملیات ضربتی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از دستگیرشدگان مقادیری تجهیزات استفاده ‌شده در سرقت مسلحانه کشف شد، گفت: سارقان در بازجویی‌های فنی انجام ‌شده با توجه به شواهد موجود چاره‌ای جز اعتراف نداشتند و به چند سرقت مسلحانه و به عنف با همدستی سرکرده باند با هویت «م - س» در استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر اعتراف کردند که پس از تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و تلاش برای دستگیری سرکرده باند ادامه داشت.

سردار گودرزی افزود: با بررسی جزئیات و مدارک به‌جامانده از صحنه قتل فروشنده دوره‌گردی که در اواخر فروردین امسال در یکی از روستاهای اطراف کازرون رخ‌داده بود مشخص شد قتل توسط شرور «م – س» صورت گرفته که با توجه به حساسیت موضوع مأموران پلیس آگاهی کازرون از حضور این شرور مسلح در شهر قائمیه مطلع و برای دستگیری وی به محل موردنظر عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی فارس اظهار کرد: مأموران در حال اعزام به مأموریت بودند که خبر رسید فرد موردنظر در شهر قائمیه توسط افرادی ناشناس مورد اصابت گلوله قرارگرفته و به درمانگاه شهر قائمیه انتقال داده‌شده است.

وی با اشاره به اینکه این شرور به علت شدت جراحات وارده در درمانگاه به هلاکت رسید و جسدش به سردخانه برای انجام معاینات پزشکی قانونی تحویل شد، افزود: یک همدست شرور در صحنه دستگیر و یک اسلحه دولول شکاری، یک موتورسیکلت سرقتی و تعدادی سلاح سرد که شرور در اقدامات مجرمانه خود استفاده می‌کرده و همچنین مدارک هویتی افرادی که مورد تجاوز قرار گفته بودند از شرور درصحنه کشف شد.

مردم شهر قائمیه با راه‌اندازی کاروان‌های شادی از به درک واصل شدن این شرور ابراز خوشحالی کردند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها