jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۹۹۴۵   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۴

جام جم ورزشی: رحیم استرلینگ، شب گذشته در جشن پایان فصل لیورپول حضور داشت و توسط هواداران تیم، هو شد.

هو شدن یک ستاره در جشن پایان فصل لیورپول

به گزارش جام جم ورزشی ، استرلینگ شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن جوان باشگاه انتخاب شد ولی به نظر می‌رسد که او محبوب هواداران تیم نیست.استرلینگ چند روز پیش به لیورپول گفته بود که تمایلی برای تمدید قرارداد با باشگاه ندارد و دستمزد پیشنهادی، مورد قبول او نیست.
پس از اینکه استرلینگ در مصاحبه ای با بی بی سی عنوان کرده بود که از اینکه آرسنال خواهان جذب اوست خیلی خوشحال است، مشکلات و اختلافات بین ستاره انگلیسی و هواداران لیورپول شروع شد.
در حال حاضر استرلینگ مذاکرات برای تمدید را متوقف کرده و پیشنهاد دستمزد هفته ای 130 هزار پوندی لیورپول را رده کرده است. او از سیتی و آرسنال پیشنهادات جدی در اختیار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها