«G6M V10 Hurricane CS Ultimate» نام محصول جدید تیونر نام آشنا و با سابقه صنعت خودرو یعنی جی- پاور (G-Power) است که با جراحی سنگین بر روی ظاهر و تقویت فوق العاده پیشرانه ب.ام.و M6، این محصول را تبدیل به خودرویی کاملاً متفاوت از کمپانی ب.ام.و کرده که می‌توان از آن به عنوان خودرویی کاملاً جدید یاد کرد.
کد خبر: ۷۹۹۶۲۹
1001 اسب وحشی در اختیار جی- پاور + عکس

در طراحی بدنه خودرو، چراغ‌های جلو، جلوپنجره فیبرکربنی، سپر جلو، گلگیرها، کاپوت، رینگ‌ها، چراغ‌های عقب، سپر عقب یا اصلا ساده‌تر کل قطعات خودرو پیاده شده و به جای آن‌ها قطعات اختصاصی جی- پاور نصب شده است و تا جایی پیش رفته که بدون نام بردن هویت اصلی این خودرو، اصلاً متوجه مدل اصلی آن نخواهید شد.

چراغ‌های جلو با قابی جدید از نو طراحی شده، جلوپنجره کلیوی شکل ب.ام.و از فیبرکربن ساخته شده، سپر جلو با ورودی‌های اصلاح شده بر روی آن بروزرسانی شده، قوس گلگیرها برای پوشش بهتر لاستیک‌های پهن جی- پاور حجیم‌تر از قبل شده و کاپوت خودرو هم با دو هود بزرگ و خطوطی برجسته بر روی موتور قرار گرفته است.

عقب خودرو را هم اگر نگاهی بیاندازید، متوجه باله بزرگ فیبرکربنی و خروجی‌های تیتانیومی اگزوز خواهید شد که چهره‌ای تماشایی را به نمایش گذاشته است.

حداکثر گشتاور 1001 اسب بخاری (736 کیلووات) و نهایت گشتاور 900 نیوتن متری هم حاصل بروزرسانی‌های صورت گرفته بر روی ECU موتور و همچنین نصب یک توربوشارژر بسیار بزرگ بر روی موتور 5 لیتری 10 سیلندر است که به طور حتم شتابی کمتر از 4 ثانیه و حداکثر سرعتی بیش از 350 کیلومتر بر ساعت را برای این خودرو به ثبت خواهد رساند.(خودربانک)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها